maj 15 2016 Perkusja Tama na pierwsze koncerty
Komentarze: 0

TamaPo długim czasie grania w garażu, szlifowaniu materiału i pierwszych występach na festiwalach i w konkursach, przychodzi wreszcie czas na pierwsze autorskie koncerty. To również moment, kiedy muzycy powinni sięgnąć bo lepsze, bardziej profesjonalne instrumenty, ponieważ tylko wówczas ich muzyka ma szansę zabrzmieć prawidłowo. Rozsądnym wyborem w przypadku perkusji jest w takiej sytuacji instrument japońskiej firmy Tama.

 

Perkusja Tama to sprzęt dla średnio zaawansowanych perkusistów, choć zagrać na nim może praktycznie każdy. Oczywiście podobnie jak inni światowej klasy producenci zestawów perkusyjnych, tak również Tama ma w swojej ofercie zarówno tańsze modele, przeznaczone dla osób uczących się dopiero gry, jak np. seria Imperialstar. Są też bardziej zaawansowane, o wiele droższe modele profesjonalne, reprezentowane przez zestawy z serii Starclassic o nazwach Maple, Bubinga i Bubinga Omni-Tune.

 

Jednak większość modeli to wciąż sprzęt półprofesjonalny, doskonale nadający się zarówno do koncertowania, jak i do nagrań studyjnych. W przypadku grupy grającej pierwsze autorskie koncerty są to zestawy co najmniej wystarczające. Dadzą one odpowiednie brzmienie i pozwolą młodemu perkusiści na rozwinięcie swoich umiejętności.

drumlover : : tama  
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz